O nás

Firmu Tradiční knedlíky s.r.o.  založil Josef Ptáček, který se zabývá  tradiční ruční výrobou  kynutých houskových knedlíků již více jak 20 let. Tradiční houskové knedlíky vyrábíme ve dvou velikostech, bramborových knedlíků jak přílohových tak plněných uzeným masem, škvarky a švestkami. Dále pak kynutých knedlíků plněných ovocem a  povidly. Sortiment doplňují bramborové šišky s mákem, bramborové špalíky-noky a bramborové taštičky plněné povidlky.

Knedlíky houskové, bramborové, bramborové noky a šišky s mákem vyrábíme  z tradičních surovin a podle  domácí receptury. Vaříme je ve vodní lázni tak, jako naši předkové a tím dostávají naše knedlíky vynikající výživové hodnoty a nezapomenutelnou chuť.

Knedlíky plněné - ovocné i bramborové vaříme v profesionálních konvektomatech, které mimo jiné kombinují vlastnosti horkovzdušné a parní trouby.

Veškeré postupy ruční výroby splňují  náročné hygienické předpisy a jsou plně v souladu se  zákonem o potravinách č.110/97 sb.
       Naše firma vznikla v Šumperku již v roce 1995, kdy jsme se s dodávkami námi R U Č N Ě  vyráběných houskových knedlíků dostali na náš regionální trh.  Zájem o naše výrobky postupně vzrůstal a tak v současné době stabilně  dodáváme houskové knedlíky i do některých regionů v Čechách.V roce 2008 se naše firma přestěhovala do nových prostorů v Novém Malíně, kde působíme do dnešní doby.

V současné době jsme schopni vyrobit na 6000 ks ručně vyráběných houskových  knedlíků denně.
Náš vozový park sestává v současné době ze 6 dodávkových vozů, takže jsme
 schopni reagovat i na Vaše požadavky.

 

3.jpg
7.jpg
8.jpg
1.jpg
6.jpg
4.jpg
2.jpg